Levný pronájem bytů v Praze Praha - Kolovraty - RealHit.cz

Na tomto webu naleznete Levný pronájem bytů v Praze Praha - Kolovraty. Pokud Vás nebaví zdlouhavé procházení nemovitostí - Levný pronájem bytů v Praze Praha - Kolovraty, pak využijte možnosti pokročilého vyhledávání, kdy stačí upravit filtr a tak změnit počet nemovitostí, které náš vyhledávač zobrazil při zadání Levný pronájem bytů v Praze Praha - Kolovraty. Naše nabídka přes 2 nemovitostí v sekci Levný pronájem bytů v Praze Praha - Kolovraty.

Kraj Praha
Středočeský kraj
Jihočeský kraj
Plzeňský kraj
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Liberecký kraj
Královéhradecký kraj
Pardubický kraj
Vysočina kraj
Jihomoravský kraj
Olomoucký kraj
Moravskoslezský kraj
Zlínský kraj
Upřesnění lokality: 
Rozšířené parametry
Od: m2 Do: m2

Levný pronájem bytů v Praze Praha - Kolovraty

Pronájem, byt 2+kk, Praha, 87 m²

Zařazení:

pronájem bytů Praha 10 Kolovraty


Stav bytu: novostavba
Vloženo: 3.2.2014

Sleva -2%
10 000,- Kč
9 800,- Kč
Kolovraty, Na Ročkově, byt v RD 2+kk, 87 m2, novostavba, cihla, komora, zahrada 500 m2, parkovací stání v ceně, částečně zařízený nábytkem. Kuchyňská linka vybavena elektrickým sporákem. Koupelna s vanou. WC samostatně. Podlahy plovoucí a dlažba. Okna plastová. Podlahové vytápění. Byt vhodný i pro kuřáky.

Pronájem, byt 1+kk, Praha-Kolovraty, 36 m²

Zařazení:

pronájem bytů Praha 10 Kolovraty


Stav bytu: novostavba
Vloženo: 6.4.2014

Cena: 7 000,- Kč
Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem 1kk 36m² P10 Kolovraty Preislerova novostavba balkon sklep garážové stání v ceně nájmu zařízen. Byt se nachází ve 2 p. novostavby bez výtahu. Kuchyňská linka, dvouvařič, lednice, mw se nachází v oddělené části bytu. Obývací část s rozkládací pohovkou, obývací...

Realhit.cz